Прем’єр-міністр розповів про плани на 2020 рік

Політика  2 січня 2020 року, 13:48 1332

Уряд створив "генеральний план" для країни і з весни 2020 року починає "Велике будівництво".  Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

"З 1 січня запрацювало е-Малятко – сервіс державних послуг для новонароджених. В кінці січня повноцінно запустимо портал державних послуг  "Дія", що дозволить зберігати офіційні документи "в смартфоні".

Loading...

Читайте також:  Чого чекати від нового року: найголовніші зміни 2020

"З 1 квітня 2020 запрацює другий етап медичної реформи, яка охопить не тільки "первинку", але також спеціалізовану допомогу, реабілітацію, паліативну допомогу та програму "Доступні ліки" (на яку, разом з інсуліном, ми заклали 3,3 млрд грн). Гроші, нарешті, "підуть за пацієнтом".

"Уже наступного року ми здамо в експлуатацію 100 садків, 100 шкіл, 100 стадіонів, а також 25 центрів екстреної допомоги.  а п’ять років – (плануємо - ред.) капітально відремонтувати 24 тис. км національних доріг, модернізувати 15 аеропортів та 5 портів". 

У лютому Гончарук анонсує старт програми кредитування для малого та мікробізнесу для забезпечення бізнесу доступними ресурсами "Повертайся та залишайся" - кредити під 5%, 7% і 9% річних на відкриття власної справи.

Читайте також:  Як змінювався курс валюти протягом 2019 року

За словами прем’єра, рейдерство "вже відступає, але в наступному році ми остаточно подолаємо його як явище". "Заблокуємо "чорних реєстраторів", усунемо слабкі місця в реєстрах та законодавстві та переведемо всі основні дані та операції в електронну форму, посиливши захист даних та транзакцій".  У новому році продовжить набирати оберти цифровізація та витіснення бюрократії корупції". 

Також Гончарук заявив про плани уряду вийти протягом найближчих років "на реальний прожитковий мінімум у 4200 грн".

"Але для цього потрібно запустити та вивести з тіні економіку, а також зробити систему соціального захисту більш ефективною. Почнемо з відв’язки від прожиткового чимало фінансових показників", – зазнчив прем’єр. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0