Я і надалі працюватиму максимально ефективно, — інтерв’ю з Олександром Білаком

Політика  2 лютого 2020 року, 21:30 1126 ВІДЕО

На початку року тепер вже радник голови Закарпатської обласної ради Олександр Білак виступив із відеозверненням, у якому оголосив про свою відставку з посади заступника міського голови. За словами політика таке рішення стало необхідністю, оскільки його погляди на розвиток міста не співпали з поглядами керівництва. Латаючи дірки, абсолютно було випущено питання стратегічного розвитку міста Ужгород. За всі ці роки не було розуміння, куди місто рухається, і яким воно має бути у майбутньому.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві звільнять одного із заступників мера

Це і була головна причина звільнення. "Одразу ж за заявою почали з’являтись коментарі, і подеколи навіть звинувачення, частина яких були безпідставними чи відверто неправдивими", — каже Олександр. Не меншого резонансу набула історія з конкурсом на посаду керівника пологовим Ужгородського міського полового будинку. І хоча певні юридичні помилки мали місце, конкурс був проведений законно. А всі безпідставні звинувачення було відкинуто. Нова посада радника голови Закарпатської ОДА — це крок вперед. Про проекти, плани, нові можливості для розвитку Ужгорода та Закарпаття  —  дивіться у сюжеті каналу 21 Ужгород:

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Саша 03.02.2020, 09:00
Він радних у Злодія Рівіса на громадських засадах, яких у нього десятки і то одні понти, показуха, нико нич не робить, лиш радять