Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 17 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 900+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2000+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Політика
  • Задекларував квартири у Словаччині та Іспанії: відомо, хто претендує на посаду голови Закарпатської ОДА, – ЗМІ

Задекларував квартири у Словаччині та Іспанії: відомо, хто претендує на посаду голови Закарпатської ОДА, – ЗМІ

Задекларував квартири у Словаччині та Іспанії: відомо, хто претендує на посаду голови Закарпатської ОДА, – ЗМІ

Роман Мегела подав декларацію як кандидат на посаду голови Закарпатської ОДА. Декларацію Романа Мегели можна знайти у вільному доступі в інтернеті.

ВІДЕО ДНЯ

Так, за минулий рік кандидат на посаду керівника Закарпаття задекларував кілька квартир (зокрема і в Словаччині та Іспанії), декілька будинків та кілька земельних ділянок.

Реклама

Із цінного рухомого майна Роман Мегела задекларував пару коштовних годинників, шубу дружини, золото, ювелірні вироби та картину на загальну суму понад 1 млн грн.

Також претендент задекларував 2 "Мерседеси" та "Бентлі". Як пишуть місцеві ЗМІ, родині Мегели належить готельно-ресторанний комплекс "Камелот" у селі Кам’яниця Ужгородського району.

Нагадаємо, є ще один претендент на посаду голови Закарпатської ОДА.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно