Балога гучно вимагав у ВРУ захистити лікарів, а сам пропустив засідання, на якому за це голосували

Політика  7 травня 2020 року, 16:30 1879

Феномен закарпатської політики, його величність Віктор Іванович Балога знову вляпався у неприємну історію. Про це повідомляє видання "Закарпатська правда". Сьогодні на місцевому інтернет виданні mukachevo.net з’явилася чергова новина про настанови діючій владі від закарпатського мажоритарника Віктора Балоги.

У своїй публікації Віктор Балога вимагає від влади захистити лікарів від коронавірусу. «Що має статися, щоб ви на ділі почали цінувати труд медичних працівників та турбуватись за їх безпеку?» — достатньо пафосно запитується нардеп.

Цікаво, що саме сьгодні, 7 травня, о 14.00, спікер Дмитро Разумков зібрав позачергове засідання ВРУ. Предметом роботи парламенту стала вимога 157 народних депутатів розглянути на позачерговій сесії вкрай важливі законопроекти №3380 та №3376 щодо страхування лікарів на випадок захворювання коронавірусом та безкоштовного обов‘язкового тестування на Covid-19.

Loading...

Читайте також:  Бізнес під час пандемії? Андрій та Павло Балоги потрапили у скандал, – ЗМІ

Законопроект про страхування передбачає: якщо лікар захворів, виконуючи свої обов‘язки, то страхова сума складе не менше 200 тисяч гривень. У разі, не дай Боже, смерті лікаря, родина має отримати не менше 1,5 мільйона гривень.

Цікаво, що за інформацією на сайті ВРУ, Віктор Балога й взагалі не зареєструвався на сьогоднішньому позачерговому засіданні ВРУ, а відтак — відсутній та не голосував за питання порядку денного.

Балога гучно вимагав у ВРУ захистити лікарів, а сам пропустив засідання

Ще вранці він вимагав захистити лікарів, а пообіді пропустив засідання та усі голосування ВРУ де ці питання вирішувалися. До слова, для участі у нинішньому засіданні зареєструвалося 317 народних депутатів!

Скріншот зі сторінки ВРУ, який підтверджує відсутність Балоги на засіданні парламенту:

Балога пропустив засідання, на якому за голосували за захист медиків

Рішенням ВРУ проект закону №3380, про підвищення здатності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавирусної хвороби COVID-19, у цілому підтримало аж 336 депутатів! Балога — відсутній.

За законопроект № 3376-1 про страхування медиків від хвороби та їх життя, проголосувало 340 депутатів. Балога — відсутній.

До слова, у лютому місяці Балога пропустив 96% голосувань у парламентів, схожа ситуація була і у березні, а в квітні Віктор Іванович й взагалі прогуляв усі голосування ВРУ. 

Читайте також:  Син Балоги «засвітився» в оточенні одного з фігурантів справи про вибухівку в Києві

Згадувані рішення підтримали всі фракції та групи ВРУ. Цинічнішого політика, ніж закарпатський нардеп Віктора Балога — годі й шукати. Гарний текст його помічників про захист лікарів — пил в очі своїх виборців.

Вже не дивно, що його син Андрій Балога, який є мером Мукачева, організував схему із закупівлі Мукачівською ЦРЛ тестів на ковід-19 у фірми його іншого, молодшого сина — Павла Балоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0