Засідання ВР 19 травня: захищатимуть від протиправних дій та спростять доступ до фінансових послуг

Політика  19 травня 2020 року, 16:41 996

Участь у роботі Верховної Ради України 19 травня взяли і народні депутати від Закарпаття – Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк.

Чиновників можуть притягнути до кримінальної відповідальності за моральну шкоду громадянам.  Народні депутати на засіданні 19 травня прийняли  за основу проект Закону, що покликаний створити передумови для додаткового захисту громадян від протиправних дій посадових осіб органів державної влади та для боротьби із корупційними злочинами.

Loading...

Читайте також:  «Ініціювати створення комісії для відновлення КПП «Тересва» та «Ділове», – нардеп Василь Петьовка звернувся до Олексія Петрова

У населених пунктах, де нема банків, їхню роль  виконуватиме «Укрпошта».  Відтепер «Укрпошта» зможе  відкривати поштові  рахунки, здійснювати фінансові операції розрахункових банківських операцій, випуск та обслуговування платіжних карток, залучення коштів фізичних та юридичних осіб.

Верховна Рада рекомендує неоподатковуваний мінімум встановити на рівні про мінімуму доходів громадян на рівні прожиткового мінімуму, щоб  забезпечити  відповідність рівня заробітних плат до реального рівня цін. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0