Ремонти місцевих доріг: ВРУ підтримала важливі зміни до бюджету України

Політика  4 червня 2020 року, 16:58 1048 ВІДЕО

Сьогодні український Парламент ухвалив законопроект № 3510, покликаний збільшити фінансовий ресурс для впорядкування автомобільних шляхів місцевого значення.

Документ дає можливість спрямовувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам нижчого рівня. Закарпатський нардеп Валерій Лунченко закликав колег по сесійній залі підтримати це вкрай важливе рішення.

«Як депутат-мажоритарник, про стан доріг знаю не з чуток, тож закликав колег по сесійній залі підтримати Проєкт Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України № 3510.

Loading...

Читайте також:  Відновити КПП «Тересва»: народні депутати Петьовка, Лунченко, Горват та Поляк звернулись до Шмигаля

Цим рішенням ми даємо можливість місцевим бюджетам використовувати кошти, отриманих за субвенціями, на фінансування доріг, без тих штучних обмежень, які ми мали до цього», – зазначає нардеп у своєму дописі в соцмережі FB.

"Проєкт Закону забезпечить можливість збільшення фінансування для покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок додаткових позабюджетних запозичень, ефективному та цільовому використанню бюджетних коштів у 2020 році", – йдеться в пояснювальній записці до закону.

Завдяки цьому рішенню органи місцевого самоврядування отримають більше фінансових можливостей для розбудови дорожньої інфраструктури. Збільшення обсягів фінансування на ремонт закарпатських доріг завжди був одним з основних пріорітетів у діяльності нардепа Валерія Лунченка.

Разом з іншими колегами із Закарпаття – Петьовкою Василем, Поляком Владіславом та Горватом Робертом, народний обранець завжди звертає увагу уряду на проблему стану місцевих доріг.

Читайте також:  Валерія Лунченка визнано найвпливовішим політиком Закарпаття

В минулому обранцю вдалося дати старт ремонту низки місцевих доріг в межах свого округу та домогтися фінансування на такі важливі транпортні артерії як Н-09 та М-23.

«Законопроєкт в цілому забезпечить збільшення фінансування для покращення стану автодоріг у містах та селах України.

Розбудова транспортної інфраструктури є одним з пріорітетів роботи нашої депутатської групи, задекларованим у наших передвиборчих програмах. Дякую усім колегам за підтримку цього важливого законопроєкту!», – зазначив Валерій Лунченко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0