Олексій Петров звернувся до голови ВРУ з підтримкою електромобільних законопроектів Роберта Горвата

Політика  24 червня 2020 року, 19:27 1041

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров спрямував лист до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із проханням підтримати прийняття у першому читанні законопроектів №3476 та №3477, які спрямовані на розвиток галузі електротранспорту та стимулювання його попиту в Україні.

Ініціатором законопроектів є народний депутат від «ужгородського» мажоритарного округу Роберт Горват. Серед співавторів також група народних депутатів від Закарпаття: представники групи «Довіра» Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Владіслав Поляк, «слуги народу» Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба, Анатолій Костюх та представник «Батьківщини» Іван Крулько.

Loading...

Читайте також:  Машини майбутнього: закарпатці все частіше їздять на електрокарах

У своєму листі голова Закарпатської ОДА вказує на необхідність підтримати прийняття законопроектів №3476 та №3477, оскільки вони допоможуть створити сприятливі умови для залучення інвестицій у виробництво електромобілів, зарядних пристроїв, комплектуючих до них, а також стимулюватимуть попит на автобуси, легкові та вантажні автомобілі з електродвигунами.

«Враховуючи важливість підтримки виробництва електричного транспорту, Закарпатська обласна державна адміністрація підтримує прийняття у першому читанні вищезазначених законопроектів», – сказано у листі Олексія Петрова.

У листі загалом йдеться про те, що в Україні нині з’являються великі можливості стати виробничим майданчиком світових автоконцернів і розвивати національну галузь автомобілебудування, але для цього необхідно створити умови для розвитку електротяги, насамперед привабливі регуляторні умови.

Читайте також:  На Закарпатті зросла кількість проданих електромобілів

«На створення таких умов і спрямовані наші проекти №3476 та №3477», – пояснює Роберт Горват та додає, що Закарпатська область може отримати справжній поштовх для розвитку галузі автомобілебудування завдяки цим пропозиціям.

«Минулі кілька років розташований поруч з Ужгородом завод Єврокар є фактично єдиним в Україні виробничим майданчиком, який сьогодні виробляє легкові автомобілі. А тому ті сприятливі умови, які ми прописали у проектах, дадуть заводу можливість вивести виробництво на новий рівень, залучити інвесторів та розширити ринки збуту. Для Закарпаття це – додаткові робочі місця, податкові надходження і загалом подальший розвиток виробничого потенціалу регіону», – переконаний Роберт Горват.

Нагадаємо, законопроекти №3476 та №3477 створять в Україні умови для будівництва вітчизняних легкових автомобілів, автобусів, вантажівок та спецтехніки з електричними двигунами. Окрім того, проекти зроблять електромобілі світових виробників доступнішими для придбання. Досягнути цього вдасться завдяки комплексним змінам податкової та митної політики у питаннях імпорту та виробництва електротранспорту, зарядних пристроїв та комплектуючих виробів.

Олексій Петров звернувся до голови ВРУ з підтримкою електромобільних законопроектів Роберта Горвата

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0