Президент Зеленський живе у "Конча-Заспі" в розкішному будинку, відремонтованому за держкошт, – ЗМІ

Політика  10 липня 2020 року, 09:09 5185 ВІДЕО

Ідеологія серіалу «Слуга народу», який став політтехнологічним підґрунтям приходу актора Володимира Зеленського у владу – задовольняла запит суспільства на рівність усіх громадян. В одній з найвідоміших сцен серіалу актор Зеленський різко засуджує політиків, які користуються державними привілеями за рахунок бюджету – кортежами, пільгами, державними дачами...

Про те, що це справді його позиція, а не режисерська вигадка, він заявляв і в самий розпал виборів, навіть більше – стверджував, що державні резиденції треба «віддати дітям під табори».

Дача Віктора Ющенка, в якій тепер живе Володимир Зеленський

Читайте також:  Де живе Володимир Зеленський: опубліковано фото

Чи можна було повірити, що ставши президентом Володимир Зеленський і сам почне мешкати на державній дачі? У тій самій «Конча-Заспі», де по сусідству – колишні президенти, спікери та прем’єри?

Президент Зеленський тепер живе у Конча-Заспі

У тому ж будинку номер 29, який ще називають «дачею Ющенка» – бо третій президент України в ній мешкав за держкошт протягом десяти років, виїхавши лише після Революції гідності.

Володимир Зеленський живе у державній дачі в Конча-Заспі

В якому ще й зроблять ремонт за бюджетні гроші напередодні заїзду Зеленського? Відтоді минув понад рік. І схоже, у самого Зеленського дещо змінилися плани. Докладніше – у розслідуванні програми «Схеми».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0