"Сподіваюся, що Закарпаття матиме 6 повноцінних районів", – голова ОДА

Політика  10 липня 2020 року, 15:03 Христина Біклян 1371

"Ми, як були, так і залишаємося на позиції 64 ОТГ, які були сформовані у Плані перспективного розвитку об’єднаних громад, і 6-ти районів", – про це під час брифінгу повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

За словами голови, усі побажання, зауваження та пропозиції громадян облдержадміністрація передала відповідним центральним органам влади.

Loading...

Читайте також:  Кабмін поділив Україну на райони. На Закарпатті затвердили всього 5

А вже всі крапки над "і" має розставити Парламент і Уряд. 

– Якщо з об’єднанням громад і є конфліктні ситуації, то вони пов’язані з відсутністю єдиного бачення між двома громадами. Варто пам’ятати, що через зміну відповідного закону всі процеси, щодо будь-яких коригувань делеговані тільки Кабінету Міністрів України, тобто ми не впливаємо на ситуацію. Однак всі звернення, які ми отримуємо, ми передаємо на Кабмін, щоб там врахували волевиявлення і позицію громадян. Гостре і болюче питання, яке обговорюється, стосується шести районів, – Рахівського, у першу чергу. Не буду повторюватися, але зауваження було прийняте. І сподіваюся, що вже у липні ми отримаємо остаточне рішення, яке буде затверджене Верховною Радою України, і Закарпаття матиме 6 повноцінних районів, – повідомив Олексій Петров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0