Едгар Токар проситиме поліцію розібратись, чому по школах почали формувати незрозумілі списки

Політика  3 серпня 2020 року, 21:32 5173 ФОТО

Про це мукачівський політик написав на своїй публічній сторінці у Facebook. 

За словами Едгара Токара, він підготував заяву в поліцію, аби правоохоронці перевірили факти збору особистої інформації серед батьків учнів одного з навчальних закладів Мукачева та запобігли ймовірному порушенню законодавства.

За його інформацією, керівники батьківських комітетів через чати в соцмережах просять батьків підписатись під заявою, ніби-то на підтримку директора, який «має можливість стати депутатом міської ради». Без заяви, за їх словами – це не можливо. 

Для цього вони збирають особисті дані батьків – дату народження, мобільний телефон та адресу прописки. На основі таких баз в Мукачівському окрузі роками виграють вибори одні і ті ж люди, одна і та ж політична сила.

Loading...

Читайте також:  Суд частково задовольнив позов Едгара Токара

Швидше всього, руками батьків керівники навчальних закладів виконують замовлення місцевої влади. Вони ж за це, можливо, отримають місце у Мукачівській міській раді.  Звісно, якщо проконтролюють, щоб всі, хто підписав заяву, прийшли у день виборів і проголосували.

Він розповів, що лише по судових справах, які стосуються фальсифікацій під час парламентських виборів 2019 року у Мукачівському окрузі, троє вчителів отримали вироки. 

"Схоже, місцева влада не планує змінювати роками перевірену тактику – використання адмінресурсу. Бо це, по -перше – дешево, по друге – надійно, бо усі бояться втратити місце роботи. Такі факти, на жаль, теж за останній рік були. 

Звертаюся до усіх містян, дайте шанс чесним виборам на Закарпатті та у нашому місті. 

Ніхто не може тиснути на вас через успішність ваших дітей та «сприяння» з боку керівництва школи.

Ви – вільні люди, які мають право самостійно обирати людину, яка представлятиме ваші інтереси в міській та обласній радах.

Незалежно від того, хто стане мером, його обов’язки будуть такими ж – створювати комфортні умови життя, розпоряжаючись податками, які сплачуєте ви та бізнес, який діє в межах міста. 

Робіть свідомий вибір!

Від цього залежить майбутнє нашого краю – будуть зміни, чи ні,"-  наголошує Токар.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 8
Мукачівка 07.08.2020, 09:45
Токар не може заспокоїться,що програв? Андрій Балога найкращий мер.
Добрий чоловік 04.08.2020, 13:46
Балога уйобок
Sparrow 04.08.2020, 11:40
КАТЕРИНА 03.08.2020, 22:47 Коли вже в нас щось поміняється Так ще минулого року помінялось у всій країні. Мало вам клоунів і цирку з конями? Ще "поржати" кортить?
Соловей 04.08.2020, 08:28
Потрібні зміни у Мукачеві. Я думаю погана та людина для якої інші люди це пішки, раби і засіб наживи. Для достойних результатів, має бути хороша голова і колектив, замало маркетингу, менеджменту та реклами. Мукачево мале і всі знають про все. Тому надіємося, що знайдеться мер, який зможе подбати про всі ланки нашого суспільства і буде думати не лише про родину і своє оточення.
Правда Мукачево 03.08.2020, 23:36
Я считаю Балога достойный быть мером и главой нашего города!!! А Эдгар Токар, портит свою фамилию, пошёл по мусорским стопам, уже заявы катает!!!
Бандугеть! 03.08.2020, 22:51
Едгар правду каже. Через день суди і члени ДВК, певно проклинають день, коли взялися мутити з бюлетенями, а замовники всеодно людей підставляють і їм голова не болить
Катерина 03.08.2020, 22:47
Коли вже в нас щось поміняється
йончі 03.08.2020, 22:32
Се явно писав не сам Едгард, бо се для нього високі матеріі і кіть він буде основним конкурентом Балоги малого, то явно програє, бо то не його рівень, а треба людям виставити адекватного конкурента клану Балог, але місцеві олігархи договоряться між собою і далі будуть біля бюджетного корита, уви.