В Україні різко збільшилась кількість учнів та вчителів, які захворіли на коронавірус

Політика  11 вересня 2020 року, 13:55 1306

В Україні щодня стає дедалі більше "червоних" зон, а це значить, що і кількість шкіл, які закриваються на карантин і переходять на дистанційне навчання теж зростає. Тільки за перші 2 тижні навчання захворюваність на COVID-19 серед вчителів та учнів різко збільшилася.

Про це повідомила заступниця міністра освіти Любомира Мандзій на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

Читайте також:  Дітей із двох шкіл на Закарпатті відправили на самоізоляцію

Вона підкреслила, що за два тижні навчання вже захворіло близько 130 педагогів і 168 учнів, а на самоізоляції перебувають понад 5,5 тисяч вчителів і 115 класів.

"Майже за 2 тижні навчання захворюваність педагогів і учнів різко збільшилася. Серед моїх знайомих, які пов’язані з освітою, є багато і тих, хто переніс СOVID-19 у складній формі", – повідомила Мандзій.

Мандзій зазначила, що ситуація зараз складна для всіх. Так, вчителі вчаться поєднувати очне та дистанційне навчання, директора організовують безпечні умови навчання тощо.

"Але найбільший біль директорів полягає в тому, що нікого ставити на заміну, тому що кількість хворих збільшується", – додала заступниця міністра.

За її словами, на жаль, епідемія COVID-19 непідвладна МОН. Тому керівникам, педагогам, батькам і учням вона порадила ставитися до цього з розумінням і робити все, що в силах кожного.

"Зараз не час "перекладання" відповідальності", – підсумувала Мандзій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0