Неповторні краєвиди і шалені емоції: представники "Рідного Закарпаття" здійснили сплав по Тисі

Політика  15 вересня 2020 року, 13:22 1075 ФОТО, ВІДЕО

Закарпаття – край туристичний, тут багато принад, які гідні того, аби їх показати для місцевих та тих, хто любить неповторні краєвиди та екстрим, бурхливі хвилі та шалені емоції. 

Аби розповісти про те, що область має неабиякий туристичний потенціал, мукачівські представники "Рідного Закарпаття" здійснили сплав по річці Тиса. Стартували на Хустщині та допливли до Виноградівщини.

Цей маршрут є надвидовищним та найбільш захоплюючим маршрутом для рафтингу та сплаву.

Мукачівські представники Рідного Закарпаття

Loading...

Читайте також:  Офіс партії "Рідне Закарпаття" запрацював у Мукачеві  

Після короткого інструктажу, екіпірувалися, поділилися на команди та стартували. Хвилі, глибока вода, сильна течія можуть стати справжнім випробовуванням навіть для досвідчених туристів. Упродовж подорожі, яка тривала близько 5 годин, зупинялись, аби помилуватися красою довкола та зробити фото на згадку.

Мукачівські представники "Рідного Закарпаття" кажуть: наша область – дійсно унікальний та мальовничий край, красу якого ми не завжди помічаємо. Отримали неймовірний заряд адреналіну та масу задоволення – так описали свій сплав по річці Тиса. Додають, що туризм, зокрема і на воді потрібно розвивати та підтримувати. 

Мукачівські представники Рідного Закарпаття здійснили сплав по Тисі

Долучатися до активного відпочинку, заняття спортом та здорового способу життя – всього, що може стати ще однією принадою Закарпаття. Адже воно – насправді неймовірне. Подробиці – в сюжеті М-Студіо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0