Спалах коронавірусу серед нардепів: Верховна Рада може піти на короткий карантин

Політика  30 вересня 2020 року, 13:10 1414

Верховна Рада може скасувати пленарні засідання, які заплановані на четвер і п’ятницю та працювати в комітетах через спалах коронавірусу серед нардепів.

"Зараз відбулася нарада з представниками всіх депутатських фракцій та груп. На жаль, вимушені констатувати, що у нас за вчора-позавчора захворіла велика кількість людей як у сесійній залі, так і в апараті Верховної Ради… За останні кілька днів до 10 осіб захворіло…", – розповів глава ВР Дмитро Разумков.

За його словами, депутатські фракції та групи звернулися з пропозицією четвер і п’ятницю визначити комітетськими днями для того, щоб Верховна Рада продовжувала свою роботу, але дала змогу зменшити концентрацію людей в одному приміщенні.

Loading...

Читайте також:  Петро Порошенко заразився коронавірусом

"Я сподіваюся, що сьогодні ми зможемо розглянути таку постанову на цьому пленарному засіданні", – зазначив Разумков і закликав депутатів одягнути маски.

За словами нардепа Ярослава Железняка, у Раді за день 8 нардепів захворіли на короновірус, тому парламентарі прийняли рішення скасувати пленарні засідання у четвер-п’ятницю і весь наступний пленарний тиждень. Замість цього депутати працюватимуть у комітетах.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0