Вибори в Ужгороді: члени ДВК масово відмовляються працювати

Політика  17 листопада 2020 року, 13:03 938

Станом на 16 листопада в Ужгороді члени дільничних виборчих комісій масово відмовляються працювати під час «другого туру». Як зазначають у ТВК, суб’єкти подання цих членів відмовляються робити заміни в комісіях. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА з посиланням на інформацію Ужгородської міської ТВК.

За інформацією голови Ужгородської міської територіальної виборчої комісії Руслани Куберки, в Ужгороді члени дільничних виборчих комісій від різних суб’єктів подання, почали відмовлятися від роботи у комісіях на час дня повторного голосування з виборів міського голови Ужгорода.

«У нас доволі плачевна ситуація, люди масово відмовляються. Тому ми просимо суб’єктів подання відмовитися від квоти, аби ми могли подали людей в комісії від ТВК. На «другий тур» склад комісій не змінюється, тобто мають працювати у ДВК ті самі люди. Тобто, якщо людина зараз відмовляється, надати їй заміну може лише політична партія, яка є суб’єктом подання, але зараз вони відмовляються це робити, адже штаби вже не працюють. Ми вивчаємо питання, аби знайти вихід із ситуації», – зазначила голова Ужгородської міської ТВК Руслана Куберка.

Читайте також:  Відомо, чи переноситимуть вибори міського голови Ужгорода через карантин вихідного дня

У комісії додають, що на кожній дільниці в Ужгороді відмовляють працювати близько п’яти людей. Крім цього, є й такі, які захворіли, тому не можуть працювати за станом здоров’я.

Як повідомляє спостерігачка ОПОРИ, 16 листопада на засіданні Ужгородської міської ТВК розглянули та прийняли постанову про заяву політичних партій «КМКС «Партія угорців України» та «Демократична партія угорців України» про відмову від квоти на всіх своїх членів ДВК.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
понятно 17.11.2020, 21:16
Відмовляються, бо нікому заплатити додатково, крім держави, ще біля 2 тис грн за добу роботи як в першому турі, нашому народу, якого довела влада до ніщети, головне заробити гроші, а кого виберуть чи від кого іти в комісію, то вже другорядне. Може зато так файно і живемо?