Пресконференція Богдана Андріїва після перемоги на виборах: що він сказав

Політика  23 листопада 2020 року, 14:37 1222

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні після оприлюднення офіційних результатів другого туру виборів міського голови дав пресконференцію для журналістів.

За даними на сайті Центральної виборчої комісії, за Богдана Андріїва проголосувало 12869 виборців (51,01%), Віктор Щадей здобув 11452 голоси (45,4%).

Читайте також:  В Ужгороді порахували всі голоси: хто став міським головою

Богдан Євстафійович насамперед подякував усім ужгородцям, які прийшли на виборчі дільниці: «Вдячний усім, хто мене підтримував. Хто не повівся на брехню, маніпуляції та провокації. Хто довірив мені й надалі керувати Ужгородом. Для мене дуже важлива ваша підтримка.

Дякую усім членам нашої команди, штабу, своїй родині, брату, всім, хто був задіяний на виборчих дільницях, агітаторам – усім, хто працював, щоб досягти перемоги».

Окремо Богдан Андріїв висловив вдячність спостерігачам, громадянській мережі ОПОРА, журналістам, які давали фаховий чесний аналіз подій, вказували на помилки, фіксували порушення опонентів.

Прокоментував і низьку явку, відзначивши, що у другому турі завжди вона – нижча, ніж у першому. Крім того, люди втомилися від потоку брехні та бруду, які ширилися через соціальні мережі, ютуб-канали, багатотисячні тиражі газет тощо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0