Спостерігач ОПОРИ зняв на відео ймовірне порушення в Ужгороді

Політика  23 листопада 2020 року, 08:13 1502

Членкиня виборчої дільниці №210758, яка знаходиться  на вулиці Володимирській в Ужгороді, ймовірно підписувала протокол про підсумки голосування на дільниці у приміщенні територіальної виборчої комісії.

Про це повідомляє спостерігач ОПОРИ з місця події.

Loading...

Читайте також:  Відомо, хто виграв вибори міського голови Ужгорода: попередні дані

Як видно з відео, яке зафіксував спостерігач ОПОРИ у приміщення територіальної виборчої комісії, членкиня ДВК №210758 ймовірно щось підписувала у протоколі про підсумки голосування. Як пояснила членкиня ДВК, їхній протокол відправляли на уточнення.

Відповідно до частини 7 статті 254 Виборчого кодексу У разі виявлення у протоколі дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці виправлень, помилок, неточностей, які можливо усунути без повторного підрахунку голосів, територіальна виборча комісія своїм рішенням може зобов’язати дільничну виборчу комісію виправити виявлені недоліки шляхом складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці з позначкою "Уточнений" відповідно до пункту 2 частини п’ятої цієї статті (якщо зміст таких виправлень, помилок та неточностей неможливо з’ясувати та усунути без складання протоколу з позначкою "Уточнений" дільничною виборчою комісією), про що зазначається у протоколі засідання територіальної виборчої комісії. Протягом часу розгляду цього питання дільничною виборчою комісією подані до територіальної виборчої комісії примірники протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, виборчі бюлетені та інші виборчі документи, зазначені у частині десятій статті 251 цього Кодексу, зберігаються в територіальній виборчій комісії.

У разі виявлення у протоколі виправлень, помилок та неточностей, які можливо усунути без повторного підрахунку голосів та які не потребують складання протоколу з позначкою "Уточнений", територіальна виборча комісія приймає рішення, передбачене пунктом 1 частини п’ятої цієї статті, із зазначенням виявлених виправлень, помилок та неточностей. Таке рішення додається до протоколу дільничної виборчої комісії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0