Фракція «Рідне Закарпаття» Мукачівської міськради оприлюднила звернення до Шмигаля

Політика  14 січня 2021 року, 12:53 2300 ДОКУМЕНТ

Депутати від «Рідного Закарпаття» обурені спекуляціями окремих посадовців та ЗМІ щодо підписання звернення до Прем’єра депутатами Мукачівської міської ради. Заявляють: при підготовці звернення Мукачівської міської ради щодо тарифів, не всім депутатам забезпечили належну можливість вчасно підписати звернення, окремі фізично не встигли поставити свій підпис, адже йшлося про вкрай обмежені часові рамки: з 11:00 до 14:00, при цьому, не враховуючи зайнятість та сфери діяльності депутатів. 

13 січня депутати Мукачівської міської ради від фракціїї «Рідне Закарпаття» звернулись Прем’єра терміново втрутитися у ситуацію щодо різкого підвищення тарифів на комунальні послуги з 1 січня 2021 року, зокрема на електроенергію, природний газ та його транспортування.

У зверненні йдеться: «На сьогодні витрати на оплату комунальних послуг вже складають значну частину сімейного бюджету кожної української сім’ї, а тому чергове підвищення тарифів приведе до більшого зубожіння населення, знизить споживацький попит та приведе до ще більшого спаду економіки. Ми глибоко переконані, що у скрутні часи держава та уряд повинні приймати швидкі рішення для підтримки населення та вчасно реагувати на нагальні проблеми громадян.

Читайте також:  Українці платять за газ на 33% більше від "реальної вартості": з лютого можуть встановити нові ціни

Враховуючи вищевикладене, просимо вас, в межах своїх повноважень терміново вжити відповідних заходів та надати доручення відповідальним міністерствам та органам виконавчої влади розробити механізм зменшення тарифів на комунальні послуги для населення».

Фракція Рідне Закарпаття Мукачівської міськради оприлюднила звернення до Шмигаля

Нагадаємо, у другій половині дня, 13 січня, Прем’єр Шмигаль заявив, що Кабмін запровадить державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону, пропонована ціна – на рівні 6,99 грн за куб.м. За словами прем’єра Дениса Шмигаля, це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Крістіна 14.01.2021, 15:21
Шось мені подсказує, шо няньо то дійсно Няньо))) Всьо то добре. Їхні нардепи роблять роботу, як має боти. Та і звернення подписали. Нашто робити з сього політику.
няньо 14.01.2021, 14:25
У Закарпатті ці холуі з Рідного Закарпаття і команда Зе то одно ціле та не треба вводити в оману простих людей, а мож напряму звертатися в Киів до своіх патронів при владі оби знизили народу ніщему тарифи і підняли пенсіі, а все інше то пиль в очи електорату. Гірка правда.
Василина 14.01.2021, 13:48
А на Мукачево.нет написали, шо вони не підписали. Нараз видко чий сайт Мукачево.нет, спішить гавном облити неугодних. Молодці, Рідне ми за вас!
Іван 14.01.2021, 13:44
Молодці хлопці! Так тримати.