Сьогодні відбулася позачергова сесія Закарпатської облради

Політика  19 січня 2021 року, 16:01 647 ФОТО

У вівторок, 19 січня, відбулася позачергова сесія Закарпатської обласної ради. На ній голова Закарпатської ОДА наголосив, що урядом, за дорученням Президента України, прийнято рішення про встановлення верхньої межі вартості газу для населення 6 грн 99 коп, доставка газу – 1 грн 78 коп. Також, уряд працює над встановленням компенсацій за спожиту електроенергію.

Сьогодні відбулася позачергова сесія Закарпатської облради

"Ми всі є народ. Ми всі живемо зі своїх зарплат і ми всі платимо за газ однакові тарифи. Відносно підняття тарифів – це не правильно. Це не справедливо. Це не припустимо, особливо під час пандемії. Із цим ніхто не сперечається. Ми ж не намагаємося комусь довести, що у нас все окей, ми з цим погоджуємося. Закарпатці праві на сто відсотків і ми знову підводимо до наших повноважень, що ми можемо зробити у цій ситуації. Те, звернення, яке люди підготували, ініціативна група, після мирного мітингу, який відбувся під стінами Закарпатської ради та адміністрації, у цьому зверненні є речі, які можуть бути враховані в нашому з вами житті. А є речі, які не можуть бути врахованими ні при яких обставинах. Так ось, те, що може бути враховано у нашому житті, ті позиції, які ми можемо виправляти і доопрацьовувати на користь наших людей, сьогодні, 19 січня внесені у звернення Закарпатської обласної ради. Народні депутати, усі політичні сили, усі, ви бачили, що було одноголосне рішення прийнято на сесії. І воно зафіксовано у зверненні до Президента України, до Кабінету Міністрів, до Верховної Ради України", – зазначив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Позачергова сесія Закарпатської обласної ради

Читайте також:  Мітинг перед Закарпатською ОДА: відео з місця події

"Можемо, далі мітингувати, але я повторюю питання: ми за процес чи ми за результат ? Те, що ми сьогодні змогли зробити задля результату – ми зробили. Ось, власне і відповідь на питання закарпатців. І ви усі чудово знаєте, так як і ми слідкуємо за новинами, що ціна на газ уже зменшена. Так це не достатньо, але й ціна на транспортування зменшена, – заявив очільник області. – Відносно транспортування ще продовжується засідання, кінцева цифра, яка була озвучена – 1 грн 78 коп за один кубометр, вона може ще бути менша".

19 січня відбулася позачергова сесія Закарпатської облради

За словами Анатолія Полоскова, сьогодні працюють над тим, щоб ті, хто опалює електроенергією, отримували компенсацію... "І влада на усіх щаблях, вона шукає вихід із ситуації, а мітингувати далі, так, можна мітингувати. Але, я наполягаю, давайте разом працювати на результат до якого ми всі з вами прагнемо!", – підсумував голова Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0