У Мукачівській ОТГ сформують громадські ради сіл

Політика  22 січня 2021 року, 11:37 773

Громадська рада села є колегіальним консультативно-дорадчим органом. Її створюють для вирішення питань населеного пункту, здійснення громадського контролю за діяльністю старости, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю. 

Очолює громадську раду голова, який є старостою відповідного старостинського округу. Секретар громадської ради обирається на засіданні ради більшістю голосів від загального складу ради.  

До складу ради можуть бути включені представники: громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, які проживають на території села, за поданням старости.

Читайте також:  У чому підозрюють одного із голів ОТГ на Мукачівщині: прокуратура розповіла подробиці

Як повідомляє Мукачівська міська рада, склад громадської ради села при цьому становитиме від 8 до 15 осіб. В старостинських округах, до яких входить декілька сіл має бути забезпечено пропорційне представництво членів громадської ради від кожного села. 

Рішення громадської ради мають рекомендаційний характер і будуть розглядатися старостою, Мукачівською міською радою та її виконавчими органами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0