Прес-реліз

Юлія Тимошенко вітає українців із Новим роком та Різдвом Христовим

31 грудня 15:19 7196

На редакційну скриньку інтернет-видання "PMG.ua" надійшов вітальний лист від Юлії Тимошенко. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

Дорогі українці!

Щиро вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим – зимовими святами, коли попри негоду й холод завжди тепло на душі. Як і в дитинстві ми сподіваємося на диво. Бо саме в ці дні наші мрії найближчі до здійснення, а слова нашої молитви потрапляють прямо на небо…

Це цілком по-людяному: мріяти й сподіватися. Повірити в краще – це вже великий і рішучий крок для здійснення наших мрій. Адже віра в краще, віра в себе – це та величезна сила, яку важко спинити. Тож сьогодні я прошу для всіх нас сили й терпіння, щоб здолали всі негаразди. Мудрості, щоб обрали вірний шлях. Любові для звершення добрих справ. І найголовніше: віри у нашу здатність змінити світ на краще, бо сила, любов і мудрість завжди об’єднуються навколо добра. Ми все зможемо! Нам треба лише повірити в себе та свої можливості! Дорогі мої!

Затишку, злагоди й достатку в вашій оселі. Миру в українському небі. Успіхів і удачі, простого людського щастя, добра і любові! Дива трапляються! Треба в це вірити! Все буде добре!

 

З любов’ю, Юлія Тимошенко

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter