"Минай" стартував в УПЛ з перемоги

У рамках другого туру Української Прем’єр-Ліги, футбольний клуб "Минай" здобув перемогу з мінімальним рахунком (1:0) у грі проти Олександрії. Матч відбувся на Ужгородському стадіоні "Авангард".

Цьогорічний сезон для закарпатської команди розпочався з другого туру УПЛ. "Олександрія" першу гру вже провела, здолавши у першому матчі луганську "Зорю". Однак, здобути результат у другому поєдинку олександрійські футболісти не змогли.

Перший тайм команди провели без голів. Лише під завісу першого тайму, на 43-ій хвилині, забити дальнім ударом міг Бабогло, але Кучер врятував, перевівши м’яч на кутовий. Згодом шанс був у Селезньова, але Білик з ударом впорався.

У другому таймі гольові нагоди не реалізували Спінеллі, Селезньов, Байдал.

Єдиний гол у матчі господарям вдалося забити на 90-ій хвилині. Точним ударом відзначився Вишневський – 1:0.

У підсумку, "Минай" розпочинає сезон в УПЛ з перемоги та трьох очок в активі.