• Telegram 11 700+
  • Instagram 14 300+
  • Viber 18 800+

"Минай" і "Чорноморець" зіграли в результативну нічию

В рамках сьомого туру української Прем’єр-ліги Минай зіграв внічию з Чорноморцем (2: 2).

Чорноморець в першому таймі виглядав дуже солідно однак і Минай робив все, щоб відкрити рахунок в матчі. Зрештою так і сталося. На 42 хвилині зустрічі арбітр поставив 11-метровий удар у ворота одеситів. До м’яча підійшов Байдаєв і не промахнувся.

Все найцікавіше чекало фанатів у другому таймі. Чорноморець на 54 хвилині пропустив контратаку на свої ворота, яку ефектно виходом один на один з Кучеруком завершив Вишневський.

Але "моряки" здаватися не збиралися. Буквально через дві хвилини після пропущеного гола Ванат увійшов в штрафну і з гострого кута вразив ворота Кучера. Другий гол не змусив себе довго чекати. Артур Авагімян на дальній штанзі підкараулив м’яч, і відправив його точно в лівий кут воріт господарів – 2: 2.

Кінцівка гри проходила під контролем гостей з частими контратаками від Миная. На 90 + 1 хвилині зустрічі Євген Селезньов претендував на пенальті, проте арбітр порахував це за симуляцію.

У наступному турі Минай зіграє в Полтаві проти Ворскли.