Українським спортсменам заборонили змагатися на турнірах, де присутні росіяни й білоруси

Спорт  14 квітня 2023 року, 08:36 1314

Українським національним збірним командам заборонили брати участь у змаганнях, де будуть присутні спортсмени з росії чи білорусі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на наказ, опублікований на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Згідно з ним, обмеження стосуються усіх представників олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту. Крім заборони на участь, профільним органам доручено відкликати з відряджень офіційних делегацій у разі участі на турнірах, де змагаються російські та білоруські спортсмени.

Читайте також:  "Минай" поступився на виїзді "Динамо"

"У разі виявлення фактів, зазначених у пункті 2 цього наказу (про відкликання з відряджень, - ред.), особам, які відповідають за відрядження відповідних офіційних делегацій, забезпечити повернення учасників цих офіційних делегацій на територію України або до місць, звідки їх було відряджено", – йдеться в документі.

Також спортивним федераціям рекомендують моніторити можливу участь атлетів з росії та білорусі на міжнародних змаганнях та інформувати Мінмолодіспорту у разі виявлення таких фактів.

А керівникам самостійних структурних підрозділів міністерства тепер необхідно моніторити участь представників всеукраїнських спортивних федерацій зі статусом національної, а також атлетів, які вони представляють, у міжнародних спортивних змаганнях за участі спортсменів з росії та білорусі.

"У разі виявлення таких фактів подавати у встановленому порядку відповідні документи до Комісії для надання спортивній федерації статусу національної та позбавлення такого статусу", – йдеться в документі.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0