• Головна
  • Спорт
  • "Шахтар" насилу переграв "Минай", а сам матч мав скандальний епізод

"Шахтар" насилу переграв "Минай", а сам матч мав скандальний епізод

"Шахтар" обіграв "Минай" у матчі 24-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на домашній арені закарпатського клубу завершився перемогою донеччан з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі "гірники" забили на 12-й хвилині, коли Лассіна Траоре з правого краю штрафного майданчика вколотив м’яч у ближній кут після передачі Мар’яна Шведа.

Проте цей поєдинок не обійшовся без гучного скандалу. Наприкінці першого тайму головний рефері Микола Балакін не зарахував чистий гол "Миная". Після потужного удару Дмитра Нємчанінова м’яч, як видно на повторі, перетнув лінію воріт "Шахтаря". Однак бригада арбітрів вирішила інакше.

Зазначимо, що на цьому матчі не було системи VAR, через що судді не мали можливості перевірити епізод і ухвалити правильне рішення.

"Шахтар" насилу переграв "Минай", а сам матч мав скандальний епізод – 01

Арбітр не зарахував чистий гол "Миная" у ворота "Шахтаря" / фото - скриншот трансляції Setanta Sports