• «Минай» та «Хуст» провели спаринг: хто на цей раз сильніший у протистоянні закарпатських команд

«Минай» та «Хуст» провели спаринг: хто на цей раз сильніший у протистоянні закарпатських команд

«Минай» переміг «Хуст» у спарингу на стадіоні «Карпати».

Підопічні Володимира Шарана здобули свою першу перемогу у контрольних матчах поточним літом. Після нічиєї з «Металістом» та поразки від «Дніпра-1», минайці перемогли першоліговий «Хуст», — інформує пресслужба клубу.

Минай – Хуст — 3:1.

Голи: 0:1 Луців, 10, 1:1 Одарюк, 21, 2:1 Твердохліб, 40, 3:1 Петько, 45.

Рахунок відкрив «Хуст». Представник Закарпаття у першій лізі забив на 10-й хвилині. Після довгої передачі за спини захисникам Луців вискочив сам на сам з Бандурою та пробив у дальній кут впритул з поперечиною.

Зрівняти рахунок «Минаю» допомогли два потенційних новачка. Перший виконав навісну передачу з лівого флангу, а другий переправив м’яч у сітку. Ще до перерви старші за рангом закарпатці вийшли вперед та закріпили свою перевагу. Спочатку найкращий бомбардир «Минаю» у минулому сезоні Єгор Твердохліб вивів свою команду вперед. А згодом Петько замкнув подачу на ближню штангу — 3:1.

Після перерви команди голів не забивали. Наступний спаринг «Минай» проведе 13 липня проти «Руха».

Раніше повідомлялось, що КДК УАФ присудив «Минаю» технічну перемогу над «Зорею».