Грали не лише хлопці: відбулися матчі обох команд «Минаю»

ФК "Минай"

Жіноча та чоловіча команди «Минаю» зіграли проти ФК «Рух» зі Львова.

Сьогодні на стадіоні «Минай» дівчата із рахунком 2:0 перемогли команду львів’янок. Перший гол на 37 хвилині належав Катерині Бабенко. За 3 хвилини вирішальний бал принесла команді Ольга Шалімова.

Минайки успішно трималися протягом двох таймів. Це — уже четверта перемога зовсім юної команди.

Також 8 жовтня у Львові відбулася гра чоловічої команди «Минаю». Їм та противникам не вдалося забити жодного гола, тож як результат — нічия.

Головний тренер «Минаю» Володимир Шаран поділився своїми думками щодо матчу у Львові: «Я задоволений відношенням та самовіддачею підопічних. У цих аспектах головне було не поступитись супернику.»

Нагадаємо, закарпатка Надія Дьолог здобула «срібло» на Чемпіонаті світу з фехтування на візках.