«Минай» мінімально поступився «Кривбасу»

У заключному матчі першого кола УПЛ «Минай» вдома мінімально поступився «Кривбасу».

Долю зустрічі «Минаю» та «Кривбасу» вирішив єдиний гол. На 64-й хвилині Блізніченко з меж штрафної площі переграв Олександра Бандуру. Поразка у заключному турі першого кола подовжила безвиграшну серію закарпатців до 15 матчів. Результат матчу «Минай» (Минай) — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 0:1 (0:0).

Желько Любенович дебютував на пості головного тренера. Створити диво у дебютному матчі на чолі «Миная» не вдалось. Проте у відсутності бажання та самовіддачі закарпатців навряд хтось звинуватить. За 90 хвилин матчу господарі створили три-чотири вдалих моменти для голу, але м’яч вперто досі не летить у ворота суперників.

На ударних позиціях опинялись гравці кожної ланки окрім воротаря — по разу атакували Вишневський, Твердохліб, Чуєв, Дмитрук. Але то били повз цілі, то Кліщук виручав.

Гості мали перевагу за моментами, але вкотре свій клас демонстрував Бандура. Проте на 64-й хвилині, коли захисники дозволили з близької відстані пробити Блізніченку, був безсилий й 37-річний воротар.

Догравав «Кривбас» у меншості. Впродовж 6 хвилин дві жовтих картки отримав Вакулко, який з’явився на полі на 75-й хвилині. Проте часу на розіграш зайвого вже не було.

Наступний матч «Минай» зіграє 3 грудня вдома проти «Динамо». Початок зустрічі — 13:00.

Нагадаємо, в Ужгороді відбувся Кубок стадіону «Авангард».