ФК «Минай» провів перший поєдинок у 2024 році

ФК «Минай» провів перший поєдинок у 2024 році

У першому товариському матчі зимових зборів закарпатська команда зіграла із ФК «Рух».

Гра відбулася у Винниках на тренувальній базі «Руха». Це — початок ігрової частини зимових зборів для минайців.

Рахунок був відкритий командою із Закарпаття: півзахисник Тимур Кораблін заробив 11-метровий та сам його реалізував.

Голи: 0:1 Кораблін, 43 (з пенальті), 1:1 Климчук, 44 (з пенальті), 2:1 Климчук, 82 (з пенальті), 3:1 Столярчук, 88. Із рахунком 3:1 перемогу здобув ФК «Рух».

«У першому спарингу Желько Любеновіч подивився одразу 22 гравці — кожен провів по одному тайму. Виключення хіба голкіпер Кучеренко, який був змушений раніше увійти у гру через те, що наприкінці першої 45-хвилинки вилучення заробив Кемкін», — ідеться на сайті ФК «Минай».

Раніше повідомлялось, що ФК «Минай» розпочав підготовку до другої частини сезону.