По голу за кожен тайм: «Минай» внічию зіграв із «Металістом»

По голу за кожен тайм: «Минай» внічию зіграв із «Металістом»

10 лютого на ужгородському «Авангарді» відбувся матч Минай — Металіст. Гра завершилась рахунком 1:1.

Від закарпатського клубу на матчі не змогли бути присутні два гравці: Василь Вашкеба та Денис Устименко. У останнього днями народився син. Вашкеба ж продовжує відновлення після ушкодження.

Футболісти «Металіста» багато атакували, у першому таймі саме вони забили гол минайцям. Він належав Теплякову на 45 хвилині.

«Після перерви харків’яний певний час володіли ігровою перевагою», — повідомили у пресслужбі «Минаю».

Проте все ж забити гол вдалося закарпатцям. Це на 80 хвилині зробив Владислав Вакула, який отримав м’яч на лівому фланзі від Артура Ременяка, змістився в центр та пробив повз голкіпера. Тому переможця так і не виявили, 1:1 на користь обох команд.

Нещодавно минайці також зіграли із ФК «Хуст». Відомо, хто переміг у протистоянні закарпатських команд.