Минайці вперше у новому сезоні зазнали поразки вдома

Минайці вперше у новому сезоні зазнали поразки вдома

Сьогодні команда Желька Любеновіча поступилася ФК «Полісся» із Житомира.

Матч проходив на стадіоні «Минай», результат — 2:3 на користь «Полісся». Вирвати нічию, як у матчі із «Олександрією» закарпатцям не вдалося.

Право відкрити матч було надано молодшому сержанту Владиславу Сентипалу, який із 2014 року боронив Україну, а після поранення та численних контузій продовжує службу в Закарпатському ОТЦК та СП.

На старті минайці пропустили два швидких голи. Свій рахунок почали на 65 хвилині, тоді гол забив Устименко. Наступний гол закарпатців також належав Устименку. Можливо, ФК «Минай» б зрівнявся із «Поліссям», але пенальті їм не призначили. Це момент став доволі спірним у грі проти Житомира через непорозуміння арбітрів.

На 72-й хвилині важку травму отримав Пилип Будківський. Форвард «Полісся» у боротьбі отримав перелом кістки обличчя.

«Не можна так грати вдома перед своїми вболівальниками. Хочу вибачитися за цю поразку. Обіцяю, що ми не будемо здаватися, та будемо чіплятися за свій шанс залишитись у Прем’єр-лізі до останнього», — прокоментував гру Желько Любеновіч.

Раніше жіноча команда «Минай» здобула надрезультативну перемогу.