• YouTube 1800+
  • Закарпатська фехтувальниця Влада Харькова посіла 7 місце на Олімпіаді-2024

Закарпатська фехтувальниця Влада Харькова посіла 7 місце на Олімпіаді-2024

Закарпатська фехтувальниця Влада Харькова посіла 7 місце на Олімпіаді-2024

26 липня у столиці Франції стартувала Олімпіада-2024. Участь у ній беруть 140 українських спортсменів.

Серед них — і Влада Харькова із Ужгорода, яка представила країну на змаганнях із фехтування на шпагах та дебютувала на Олімпіаді.

Спортсменці вдалося пройти до чвертьфіналу, обігравши японку Йошімуру Міхо. Проте дійти до півфіналу вони не змогли. Влада Харькова програла француженці Ауріан Малло Бретон.

«У надважких сутичках з найкращими шпажистками планети Влада здобула високе 7 місце. Це найкращий результат серед українок», — підтримали землячку у Закарпатській ОВА.

Так само не змогла дійти до 1/8 фіналу іще одна фехтувальниця з України Олена Кривицька, яка поступилася Вівіан Кон з Гонконгу.

Нагадаємо, спортсменка Влада Харькова разом з Інною Бровко, Оленою Кривицькою та Джоан-Фейбі Бежурою у складі збірної України потрапили до четвірки найсильніших на Кубку світу в китайському Нанкіні.