• Viber 15 000+
  • YouTube 1800+

Україна завоювала перше «золото» на Олімпіаді-2024

Україна завоювала перше «золото» на Олімпіаді-2024

Сьогодні, 3 серпня, Україна здобула перше Олімпійське «золото» на цьогорічних змаганнях. Українська команда з фехтування у фіналі Олімпійських ігор обійшла команду Південної Кореї.

Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова — Олімпійські чемпіонки у командній шаблі. Про це повідомляє пресслужба Національного комітету України.

Лідерка української збірної з фехтування Ольга Харлан виграла з рахунком 8:2. Бронза у команди з Японії, яка здолала команду Франції, — рахунок 45:40.

Для Юлії Бакастової це перша олімпійська медаль, для Аліни Комащук та Олени Кравацької, які були у складі команди у 2016 році — друга, для Ольги Харлан — шоста і вона виходить на перше місце за кількістю олімпійських нагород в історії незалежної України.

Змагання транслювало «Суспільне Спорт»:

Зазначимо, жіноча збірна з фехтування на шаблях перемогла збірну Італії з рахунком 45:37. А згодом у півфіналі Україна здолала Японію — 45:32.

Нагадаємо, раніше Ольга Харлан здобула «бронзу» в особистій першості з фехтування на шаблях. В ході турніру вона здолала угорку Анну Мартон.