• «Минай» програв ФК «Вікторія» та завершив боротьбу за Кубок України

«Минай» програв ФК «Вікторія» та завершив боротьбу за Кубок України

«Минай» програв ФК «Вікторія» та завершив боротьбу за Кубок України

Сьогодні відбулася гра закарпатців проти команди із із міста Суми.

Матч команд, які представляли Першу лігу, проходив у рамках третього раунду Кубка України. На цьому боротьба закарпатців і закінчилася.

Перший тайм гри пройшов на рівних, без особливих небезпек біля воріт. У другій половині «Минай» підняв темп, виглядав агресивніше в атаці, але «Вікторія» також не відсиджувалася в обороні. На 61-й хвилині Ульянов відкрив рахунок: він підхопив м’яч у штрафному, пробив у дальній кут, і після рикошету від стійки м’яч влучив у спину Бандурі та закотився у ворота.

Минай намагався відігратися, створюючи небезпечні моменти, але не зміг їх реалізувати. Особливо запам’ятався епізод на 73-й хвилині, коли Дмитренко обіграв воротаря, але промахнувся по порожніх воротах. Вже за кілька хвилин Вікторія скористалася цим і закріпила свою перевагу: Сасовський подав на дальню стійку, де Данилюк безперешкодно замкнув передачу і встановив остаточний рахунок у матчі.

«Минай» — «Вікторія» 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 Ульянов, 61, 0:2 Данилюк, 86. Арбітр: Артем Михайлюк (Житомир). Стадіон: «Минай-Арена» (Минай).

«Минай»: Бандура — Чуєв, Прокопчук, Дмитрук, Дворовенко, Матющенко, Шалфєєв, Рязанцев, Воробчак, Ременяк, Гунічев.

«Вікторія»: Литвиненко — Ульянов, Кравчук, Сасовський, Корохов, Лебеденко, А. Рябий, Паламар, Книш, Машталір, Євпак.

Нагадаємо, на старті чемпіонату минайці вирвали впевнену перемогу у ФК «Прикарпаття» з Івано-Франківська.