• YouTube 1800+
  • У Мукачеві відбулись змагання з легкої атлетики серед школярів: хто переміг

У Мукачеві відбулись змагання з легкої атлетики серед школярів: хто переміг

У Мукачеві відбулись змагання з легкої атлетики серед школярів: хто переміг

На стадіоні СОК ДЮСШ відбулися змагання з легкої атлетики, які стали частиною Шкільної спортивної ліги.

У заході взяли участь учні 5-6 класів з 18 шкіл Мукачівської громади, кожна з яких представила 4 хлопців і 4 дівчат. Програма змагань включала біг на 60 метрів, стрибки в довжину, метання тенісного м’ячика та зустрічну естафету.

На урочистому відкритті учасників привітав начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міськради Михайло Лабош. Він наголосив, що легку атлетику недарма вважають королевою спорту, адже вона розвиває ключові навички та дозволяє спортсменам проявити свою силу, витривалість і спритність.

Юні спортсмени активно боролися за перемогу, демонструючи свої навички. За підсумками змагань визначили як індивідуальних переможців, так і найкращі команди, – інформує Мукачівська міська рада.