Футболістки «Миная» продовжили фантастичну серію у чемпіонаті України
Закарпатки здобули чергову перемогу. Підопічні Анастасії Сірмай та Вадима Дьордя залишаються непереможними в нинішньому сезоні.
Закарпатський «Минай» здолав «Прикарпаття-ДЮСШ № 3» з Івано-Франківська в жіночій Першій лізі. Матч відбувся в рамках 9-го туру першості.
ВІДЕО ДНЯХоч матч відбувся у гостях, але закарпатки оформили впевнену перемогу. Футболістки «Миная» відзначилися двома голами без відповіді — по одному до та після перерви.
Команда тренерів Сірмай та Дьордя виграла 5 матчів поспіль у чемпіонаті України. Проте, головне досягнення закарпаток криється в серії без пропущених м’ячів. Загальний рахунок у цих поєдинках — 39:0 (!) на користь «Миная».
До зимової перерви закарпатські футболістки зіграють ще один матч. 15 листопада вони приймуть «Володимирський ліцей» з Волині. У разі перемоги «Минай» очолить турнірну таблицю групи «A» Першої ліги.
Нагадаємо, раніше «Вільхівці» призначили тренером-консультантом легенду київського «Динамо».