Юні футзалісти з Мукачева стали віцечемпіонами України серед команд U-9
Команда СОК ДЮСШ із Мукачева успішно виступила у фінальній частині Чемпіонату України з футзалу серед гравців вікової категорії U-9 (2017 року народження), здобувши срібні нагороди національної першості.
Вирішальний етап змагань проходив з 27 по 30 травня у Коломиї на Івано-Франківщині. Турнір об’єднав найкращі дитячі футзальні колективи з різних регіонів України, які боролися за звання чемпіона країни.
ВІДЕО ДНЯЗа підсумками чемпіонату команда СОК ДЮСШ посіла друге місце, підтвердивши свій статус одного з найсильніших дитячих футзальних колективів України у своїй віковій категорії. Про це йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.
РекламаУспіх команди був відзначений не лише командною нагородою, а й низкою індивідуальних досягнень.
- Найкращим гравцем мукачівського колективу визнано Олексія Кобченка.
- Анар Магеррамов отримав звання найкращого захисника турніру.
- Петро Штима став найрезультативнішим гравцем чемпіонату, здобувши титул кращого бомбардира.
Важливу роль у досягненні цього результату відіграла робота тренерського штабу. Під керівництвом Сергія Кучінки та Олександра Юзика команда змогла гідно представити Мукачево на всеукраїнському рівні та поповнити спортивну скарбничку міста срібними медалями чемпіонату України.
Раніше повідомлялось, що футболістки «Ужгорода» здобули перемогу в першому фіналі сезону.