В Ужгороді успішно відбулась спартакіада серед депутатів

Спорт  13 червня 2015 року, 19:28 1313

Феєрично завершилася спартакіада депутатів всіх рівнів в Ужгороді. Спортивний комплекс «Юність» протягом трьох днів приймав представників місцевого самоврядування з усієї України. Депутати змагалися в п’ятьох видах спорту та боролися за звання найсильнішої команди депутатів.

За словами учасників з інших областей, Закарпаття приймало не гірше, ніж Алушта, де відбувалися попередні 3 спартакіади, і навіть краще, - стверджують в Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

«Гостинні господарі тепло зустріли, допомогли з розселенням, супроводжували протягом всіх днів та зробили зручним перебування на змаганнях та спортивних майданчиках», - каже один із депутатів.
Під час церемонії закриття назвали найсильніших депутатів з фут залу, шашок, шахів, волейболу та настільного тенісу.

Кращою командою депутатів стали депутати з Івано-Франківської області. Вони найчастіше піднімали на п’єдестал за нагородами. Срібло вибороли закарпатці, а третіми були черкащани.

Під час церемонії закриття слово мали народний депутат України Микола Величкович, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович та перший заступник голови облради Михайло Попович. Останній, зокрема, подякував усім за участь у змаганнях та підкреслив, що спортсмени, котрі приїхали на спартакіаду, подають приклад великої сили волі, мужності, натхнення і побажав їм подальших здобутків: як спортивних, так і життєвих.

Михайло Попович подарував сувеніри на спогад про закарпатський край.

У спорту Закарпатської області – новий етап розвитку. Цього річ згідно календарного плану в області мають відбутися ще 2 спартакіади всеукраїнського рівня: спартакіада інвалідів «Сила духу» та спартакіада державних службовців. В обласному управлінні зазначають, що така увага до нашої області – великий позитив.

«Маю сподівання, що всі такі заходи привернуть увагу до необхідності на державному рівні підтримати спорт Закарпаття. Зважаючи на кліматичні та географічні особливості нашої області ми можемо стати головним центром для тренувань більшості наших збірних України. Але над цим треба добре попрацювати», - каже Денис Ман, начальник управління молоді та спорту.

Під час проведення спартакіади Закарпатську область відвідав заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, який дав високу оцінку підготовці та проведенню змагань депутатів. Окрім спартакіади, урядовець відвідав спортивні об"єкти краю та поспілкувався зі спортсменами та представниками молодіжних організацій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0