Спорт   • 27 червня 2015 року, 18:06686

В Ужгороді відбувся дитячий турнір з плавання

В Ужгороді відбувся дитячий турнір з плавання

Сто плавців з Ужгорода, ДЮСШ м. Київ та ДЮСШ м. Бориспіль сьогодні, 27 червня, змагалися за призові місця у першому дитячому турнірі «Ура, канікули!» в спорткомплексі «Буревісник», що в Ужгород. Ініціатором такого чемпіонату з плавання став тренер, олімпійський чемпіон Сергій Фесенко.

Співорганізатор «Ура, канікули!», майстер спорту з плавання Вадим Колечко розповів, що всі діти залишилися задоволені змаганнями та отримали нагороди. Цікаво, що учасники турніру тренувалися на Закарпатті: столичні спортсмени займалися безпосередньо в Ужгороді, а бориспільські – в Міжгір’ї.

«Ужгород стає все більш привабливим для проведення спортивних змагань, в тому числі з плавання. Зважаючи на сьогоднішній успіх, «Ура, канікули!» можуть стати постійним змаганням. Ми вже плануємо їх у наступному році на кінець червня», – наголошує Вадим Колечко.

В програмі товариських змагань були чотири дистанції по 50 м всіма стилями та 100 м – комплексне плавання. Розіграш нагород відбувався між віковими групами: 2006 р.н. та молодші; 2005 р.н.; 2003-2004 р.н.; 2002-2001 р.н.

Найменший учасник був 2009 року народження.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів