Спорт   • 27 липня 2015 року, 13:37511 ФОТО

В обласному центрі відбувся шаховий турнір пам’яті Георгія Кірпи

В Ужгороді, на міському залізничного вокзалі, відбувся 10-ий ювілейний шаховий турнір пам’яті Героя України Георгія Кірпи. Цього року до участі в змаганнях зголосилися 46 шахістів з різних міст і районів області.

10-й ювілейний шаховий турніри пам’яті Георгія Кірпи традиційно тривав у затишному фойє Ужгородського залізничного вокзалу. Цікаво було спостерігати за здивованими очима пасажирів у залі очікування, які аж ніяк не сподівалися просто у будівлі вокзалу стати свідками велелюдних шахових баталій, під час яких стукіт вагонних коліс потягів звучав в унісон з цокотом шахових годинників.

Суботнього ранку 25 липня спекотними виявилися не лише повітря, а й турнірна боротьба. Фаворитів, як завжди на меморіалах Кірпи,  вистачало. За призи боролися один міжнародний майстер, два майстри ФІДЕ, 16 кандидатів в майстри та 27 першорозрядників. Блискучу гру у стартових турах продемонструвала 13-разова чемпіонка Закарпаття Ольга Юшко – 6 очок з шести можливих. Перед сьомим туром ужгородка випереджала усіх конкурентів на ціле очко і, здавалося, не упустить перемогу. Але втома та зайве нервування таки вдалися взнаки. У трьох заключних турах Ольга зазнала дві поразки і з 7 очками посіла друге місце. 

А переможцем меморіалу став Василь Гуйван. На меморіалі Кірпи мукачівець зіграв блискуче. У перших п’яти турах він здобув три перемоги та зробив дві нічиї, а от у чотирьох останніх поєдинках здолав усіх головних конкурентів і з високим результатом – 8 очок з 9 можливих – виграв головний приз меморіалу. «Бронза» дісталася  здібному молодому ужгородцю Олександру Подгорнову.

На турнірі було багато призів в різних номінаціях. «Тріо» найсильніших ветеранів, старших за 60 років, склали Володимир Рижонков, Віктор Шталь та Василь Ганзе. Приз найкращого залізничника дістався 80-річному ветерану залізниці Анатолію Прокопчуку. Серед представників «Інваспорту» не було рівних Миколі Романюку. Отримали призи: серед школярів – Ярослав Щербак, серед жінок – Ольга Захарець,  а також найстарший учасник змагання – 81-річний мукачівець Тіберій Прібек

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів