Спорт   • 4 серпня 2015 року, 15:21570

В Ужгороді підсумували цьогорічний чемпіонат України з велоспорту

В Ужгороді підсумували цьогорічний чемпіонат України з велоспорту

З 31 липня по 2 серпня в м.Ужгород та Ужгородському районі проводився чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайк крос-кантрі "з точки в точку" та VI етап Кубку України з крос-кантрі.

У заході взяли участь понад 70 спортсменів з 12 областей України, у тому числі із Закарпатської, Луганської та Донецької областей.

Підготовка та проведення "лягли на плечі" Закарпатської ОО ФСТ "Спартак", Закарпатської федерації велосипедного спорту за підтримки управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Проведення даного заходу "вдома" дало можливість виставити команду з 10 спортсменів всіх представників ФСТ „Спартак”, – зазначають в Управлінні молоді та спорту Закарпатської ОДА.

В гонці серед дівчат перемогу святкувала Марія Шерстюк (м.Харків), на другій сходинці Христина Фірман (м.Тернопіль), а третьою стала Олександра Логвинюк (Волинська). Наша Ніка Веклюк приїхала тільки шостою. Серед юніорок 1 місце у Ганни Сапункової (Луганська), 2 – у нашої землячки Наталії Шозди(Закарпатська) та 3 – у Єлизавети Бабуки(Кіровоград). Серед жінок 1 місце у Ірини Попової (Харків), 2 – у Наталії Кромпець(Тернопіль) та 3 – у ІриниСлободян.

Серед юнаків першим приїхав Павло Лукан(Чернівці), друге місце зайняв Том Рего (Закарпатська область), а третє – Владислав Денисенко (Чернігівська область).

Серед юніорів 1 місце традиційно у нашого земляка з Ужгорода триразового Чемпіона України Володимира Козловського, МСУ (Закарпатська область), 2 – в Сергія Поконтелиці (Донецьк) та 3 – Олександра Гардадима (Луганськ). 

Проведення даного заходу пройшло на високому організаційному рівні із забезпеченням супроводу ДАІ по м.Ужгород, охорони правопорядку та карети швидкої. Також, призери були нагородженні відповідними грамотами та медалями, а всі учасники смакували бограчем від організаторів.

Разом, з тим варто відзначити високі результати наших спортсменів велосипедистів на європейському рівні, а саме Володимир Козловський (МСУ, ЧЗКУ) на Чемпіонаті Європи з велосипедного спорту-маунтенбайк в змішаній естафеті, що проходив в кінці липня в Італії посів 4 місце. Після домашньої перемоги та відпочинку знову розпочне тренування для виступу на Чемпіонаті Світу, що пройде на початку вересня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів