Київський "Спартак" програв ужгородським гандболісткам

І хоча від найтитулованішого гандбольного клубу з України залишилась тільки назва та десяток гравчинь, які боряться за виживання в Супелізі, вони все ж таки команда, яку не слід недооцінювати.

За інформацією прес-служби ГК "Карпати", розпочався матч із швидких голів від Воронової, Мигович та Кильч, проте було й багато хиб зі сторони ужгородок. Господарки зуміли відкрити лік забитих голів лише на 6-ій хвилині гри. Вони б почали і скоріше забивати, проте Ірина Яблонська вдало діяла в рамці власних воріт.

Були також і нереалізовані семиметрові удари, і відрив у рахунку, проте кінцівку карпатівки віддали господарям, які скоротили відставання до чотирьох м’ячів. За секунду до завершення першої половини гри у ворота "Спартака" був призначений пенальті, проте його забити не зуміла Дар’я Кот. Рахунок першого тайму - 9:13.

У другій половині зустрічі темп впав. Карпатівки частенько не реалізовували свої шанси, хоча й не давали можливості наздогнати себе.

Найчастіше ключі від захисту "Спартака" знаходила Іванна Мигович, яка зуміла записати у свій актив 7 голів.

Завершився матч із рахунком 15:24.