Сьогодні "Говерла" має вирушити на перший збір у Туреччину, – Шуфрич

Спорт  25 січня 2016 року, 10:39 Олександр Москаленко 1138

Віце-президент ужгородської "Говерли" Олександр Шуфрич прокоментував підсумки другого засідання робочої групи по формату чемпіонату України, у якому будуть зіграні лише 12 команд. Також Олександр розповів про ситуацію в клубі і окреслив приблизні терміни погашення боргів по зарплаті перед гравцями.

– За результатами засідання робочої групи якісь підсумки можете підбити?

– Ми розглянули просто один із варіантів проведення чемпіонату, поки що ніхто нічого не затверджував, потрібно зрозуміти, скільки у нас команд буде. Це ми будемо знати тільки в середині другого кола чемпіонату, не раніше.

– Тобто, остаточне рішення не буде прийнято на наступній зустрічі робочої групи?

– Наступна зустріч робочої групи відбудеться ще до початку чемпіонату, а ми зможемо зрозуміти, який чемпіонат у нас буде, в залежності від кількості команд. У свою чергу, це буде відомо лише до середини другого кола.

– Схеми розіграшу чемпіонату сьогодні обговорювалися?

– Так, обговорювалися. І за участі 12-ти, і 14-ти команд, але за участі 16-ти ми не могли розглядати через об’єктивні причини.

– Якою мірою зараз "Говерлу" влаштовує формат, до якого схиляється більшість клубів і телетранслятори?

- Ніхто ні до чого не схиляється, поки що все залежить від ситуації в клубах, якщо клубів буде більше, ніж 12, звичайно, що будемо грати інший формат.

– Щодо ситуації в "Говерлі". Команда вже вийшла з відпустки, чи буде проводитися тренувальний збір?

– Збори вже призначені. Якщо все йтиме за планом підготовки, то 25-го січня ми вирушимо на перший збір до Туреччини.

– Відносно комплектації команди. Вже ведуться переговори щодо придбання гравців чи щодо їхньої оренди?

- У нас наступні трансферні вікна закриті, вони починаються з 1-го лютого, тому до цього моменту будемо пробувати, якщо нам дозволить ситуація, когось подивитися, але на даний момент ми чекаємо позиції ФІФА щодо їхнього рішення про закриття транферного вікна. Якщо ми говоримо про те, як написано в рішенні, то офіційно воно ще не вступило в силу.

– Зараз "Говерла" має заборгованості по зарплатах перед гравцями? За який час їх реально погасити?

- Так, має. Якщо футболісти будуть йти назустріч, то, можливо, навіть до кінця сезону. Можна йти один одному назустріч і підписувати мирові угоди індивідуально з кожним футболістом.

Джерело: Футбол 24
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0