У Мукачеві відбудеться чемпіонат світу зі слідової роботи з собаками службових порід

Спорт  18 лютого 2016 року, 14:41 569

Цьогоріч кінологічна спілка України виборола право проводити чемпіонат світу зі слідової роботи з собаками службових порід в нашій країні. Його буде проведено в Мукачеві з 5 по 10 квітня.

Чемпіонат світу проводиться щорічно, і Україна вперше прийматиме учасників заходу. Організатори вирішили провести чемпіонат саме в Мукачеві – міська влада пообіцяла їм сприяння, – зазначає Мукачівська міська рада.

Представники кінологічної спілки провели зустріч з першим заступником міського голови Ростиславом Федівим, в ході якої обговорили організаційні заходи. Планується, що на чемпіонат завітає більше тисячі гостей з усіх куточків світу.

«Ми готові всіляко сприяти вам у проведенні заходу. Це честь для міста, що світовий чемпіонат відбудеться саме в Мукачеві. Впевнений, що гості із-за кордону отримають найкращі враження від чемпіонату і від міста», – зазначив Ростислав Федів.

Кінологічна спілка України заснована у 1990 році і є наймасовішою всеукраїнською громадською організацією, яка займається племінним розведенням і захистом чистопородних собак, і налічує більше 250 тисяч заводчиків та власників собак,

Джерело: Заголовок
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0