Ужгородські гандболістки перемогли київський "Спартак"

Спорт  29 березня 2016 року, 09:57 670

Учора карпатівки довго налаштовуватися на гру. Про це свідчить рахунок, який до 28 хвилини першого тайму був на користь господарок, проте під завісу першої половини гри ужгородки наздогнали суперниць і завершили її з перевагою в два м’ячі, 11:13, – інформує прес-служба ГК "Карпати".

Щодо другої половини зустрічі, то тут карпатські вовчиці впевненіше діяли як в захисті, так і в нападі. Частіше ловили столичних гандболісток на контратаках, тому й довели матч до переможного завершення. Також було приємно знову бачити сейви від голкіпера ужгородок Ірини Яблонської, яка зуміла в матчі відбити три семиметрових кидка.

Спартак: Михайленко, Тарасова; Харламова 4, Меркушева 4, Рибкіна 4, Козаєва 4/2, Шидивар 2, Рудько 2, Белашицька 1, Фурманець 1.

Карпати: Яблонська, Воронько; Косик 7/4, Готра 5, Лезінська 4, Каганець 3, Мигович 2, Мелекесцева 2, Лєбєдєва 1.

Штраф: 12 - 12 (двічі Шидивар, Фурманець, Меркушева, Харламова, Козаєва - двічі Лезінська, Косик, Мелекесцева, Каганець); 7м: 5/2 – 4/4.

Джерело: PMG.ua