Федерація футболу покарала ужгородську «Говерлу» двома технічними поразками та штрафом

Спорт  16 квітня 2016 року, 08:46 853

Контрольно–дисциплінарний комітет Федерації футболу України інформує, що на засіданні 15 квітня 2016 року прийнято рішення щодо ужгородської «Говерли».

Так, за результатами розгляду справи «Про участь відсторонених від участі у змаганнях гравця ФК «Говерла» (Ужгород) В. Ягодінскіса та тренера ФК «Говерла» (Ужгород) О. Величка у матчі 20-го туру «Ліги Парі-Матч» 3 квітня 2016 року ФК «Говерла» (Ужгород) – ФК «Олімпік» (Донецьк) зараховано ужгородській команді технічну поразку з рахунком 0:3, а донецькій, відповідно, технічну перемогу з рахунком 3:0. Також «Говерла» має сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 20 тисяч гривень, – повідомляє офіійний сайт Федерації футболу України. 

За результатами розгляду справи «Про участь відсторонених від участі у змаганнях гравця ФК «Говерла» (Ужгород) В. Ягодінскіса та тренера ФК «Говерла» (Ужгород) О. Величка у матчі 21-го туру «Ліги Парі-Матч» 9 квітня 2016 року ФК «Чорноморець» (Одеса) – ФК «Говерла» (Ужгород) зараховано ужгородській команді технічну поразку з рахунком 0:3, а одеській, відповідно, технічну перемогу з рахунком 3:0. Також «Говерла» має сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 40 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0