В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фехтувальний турнір імені Василя Герея

Спорт  23 квітня 2016 року, 11:14 542 ВІДЕО

У спорткомплексі «Юність» в Ужгороді26-27 квітня відбудеться XVII Всеукраїнський турнір країн Карпатського Єврорегіону з фехтування, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Василя Герея.

25 квітня відбудеться офіційний заїзд команд. Протягом двох днів фехтуватимуть на шпагах та рапірах юнаки і дівчата 2000 року народження та молодші.

Як розповіла одна із співорганізаторів турніру Наталія Калініна, очікується приїзд понад 300 спортсменів, найкращих у своїй віковій категорії. 26 квітня о 12:00 у великому залі «Юності» урочисто дадуть старт змаганням.

«Оскільки це є «очковий» турнір, приїжджають багато міст України. Крім того, очікуємо міжнародних спортсменів. Зокрема, румунів, словаків та угорців. У СК «Юність» у великому залі: 26 квітня фехтуватимуть на шпагах, 27 – на рапірах. Крім того, 26 квітня о 12.00 відбудеться урочиста церемонія відкриття змагань. Можливо, діти зацікавляться цим популярним на Закарпатті видом спорту. У нас є європейські та світові чемпіони. Наш ужгородець Анатолій Герей, який цього року відбирається на участь у Олімпіаді у Ріо, був свого часу переможцем цих змагань також. Можна сказати, що він починав з цього турніру. Ці змагання для багатьох дітей є дебютними на серйозному рівні, стають початком їх фехтувальної кар’єри», – пояснює Наталія Калініна.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0