В Ужгороді відбудеться тенісний турнір серед осіб з обмеженими фізичними можливостями

Спорт  13 травня 2016 року, 08:53 503

В Ужгороді відбулася прес-конференція,присвячена проведенню Міжнародного відкритого турніру з настільного тенісу серед осіб з обмеженими фізичними можливостями, який проходитиме 17-19 травня 2016 року.

17-19 травня у спорткомплексі «Юність» відбудеться Відкритий міжнародний турнір з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами розумового і фізичного розвитку. Змагатимуться окремо чоловіки та жінки у двох вікових групах: молодша вікова група 2001 р.н. і молодші; старша вікова група – 2000 р.н. і старші, – повідомляє Ужгородський прес-клуб.

Віктор Шатров, голова ГО «Пам’ять Європи», додав, що на змагання з’їдуться понад 100 учасників з усієї України. У змаганнях візьмуть участь також молдавські спортсмени.

Організаторами змагань виступили Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, Управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА, ЗОЦФКСІ «Інваспорт», Обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0