Закарпатські боксери привезли зі змагань у Чернівцях кілька медалей

Спорт  20 травня 2016 року, 11:46 640

У боксерському клубі "Авангард", що в м.Чернівці, точилися запеклі бої. Тут проходив перший в історії відомого чернівецького клубу "Колізей-Машзавод" турнір з боксу на призи його засновників Едуарда та Олександра Погодіних.

Вибороти чудові оригінальні дипломи, медалі та кубки від організаторів і спонсорів турніру сюди приїхали боксери різних вікових та вагових категорій з Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Закарпатської областей та Республіки Молдови. Команду нашого краю під керівництвом головного тренера ФБЗО Валерія Вишньова  представляли юні "спартаківці" –  Олександр Левченко, Максим Негребов, Адальберт Горват (всі вихованці В. Вишньова), Іванов Антон ( тренер О.Салахеєв), Павльо Мілан (тренер А.Костів ) та хустянин Василь Шпілька (тренер М. Ковчар).    

«Чернівецька школа боксу давно відома на Україні. Багато її вихованців захищають честь нашої держави на змаганнях міжнародного рівня, серед них знайомі закарпатським фахівцям боксу  Грекул С., Клим В., Томюк Ю. та багато інших, – коментує поїздку на турнір нашої команди Валерій Вишньов. – Але все ж таки, ми не очікували такого потужнього боксу від господарів, про це свідчать п’ять поразок у шістьох боях у перший день змагань. Після аналізу невдач закарпатці на другий день виглядали набагато краще – чотири перемоги, і навіть два програних боя, на мій і вболівальників погляди, мали присмак нашої перемоги".

У підсумку представники крайової школи боксу вибороли одну срібну (М. Негребов) та чотири бронзових (О. Левченко, М. Павльо, А. Горват, В. Шпілька) нагороди. Виступ закарпатської команди сподобався чернівецьким фахівцям та вболівальникам, за що вона була нагороджена почесним кубком.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0