Ужгород готується до міжнародного турніру, приуроченого до 100-річчя закарпатського хокею

Спорт  2 лютого 2017 року, 16:43 754

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні зустрівся з головою Закарпатської обласної федерації хокею Василем Ябриком. Обговорили допомогу міської влади в проведенні міжнародного турніру, приуроченого до 100-річчя закарпатського хокею.

Льодові баталії відбудуться 11–12 лютого на ковзанці «Ice Land» (біля ТЦ «Дастор»), очікують участь 4 команд із сусідньої Словаччини.

Василь Ябрик зазначив, що цього року відзначається не лише 100-річчя хокею Закарпаття, а й 70-літній ювілей створення в Ужгороді команди «Спартак», яка представляла Українську РСР на Чемпіонаті Радянського Союзу. В честь цієї команди зараз триває поточний хокейний чемпіонат нашої області.

Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що столітній ювілей – дуже поважна дата і вкрай важливо, що після деякого занепаду хокей Закарпаття знову відроджується, багато роботи проводять із підготовки юних спортсменів.

На зустрічі йшлося про формат проведення міжнародного турніру, відзначення кращих гравців у різних номінаціях, обговорили, як зробити перебування в Ужгороді учасників команд-гостей цікавим та приємним.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0