Ужгородські гандболістки здолали київський "Спартак"

Спорт  26 лютого 2017 року, 13:49 1073

Ужгородки вдруге здолали столичних гандболісток та впевнено осіли на другій сходинці турнірної таблиці.

"Карпатівки" від самого початку гри наступали на ворота "спартаківок". І хоча відкрили рахунок лише на 5-ій хвилині, проте в захисті майже не давали можливості для створення загрозливих моментів. Також юна Єлизавета Воронько, котра всю гру захищала ворота ужгородок, надійно діяла на останньому рубежі та результативно асистувала одноклубницям у швидких переходах. Завершилась перша половина гри впевненим гендикапом в 11 голів для господарок майданчику, 17:6, – зазначає прес-служба ГК "Карпати".

В другій половині гри гості повністю підсіли, а от гандболістки "Карпат" тільки пришвидшили темп гри та нарощували перевагу в рахунку. За тайм спартаківки зуміли забити тільки 5 голів, натомість пропустили 13, тому закарпатки впевнено відібрали 4 очки цього вікенду.

Карпати - Спартак 30:11 (17:6)

Карпати: Яблонська-Бобаль, Воронько; Готра 7/2, Компанієць 6, Лезінська 5, Гичка 5, Фурманець 3/1, Мелекесцева 2, Білик 1, Попович 1, Сухецька.

Спартак: Михайленко, Кемінь; Рибкіна 4, Магдич 4, Малькевич 2, Зінатуліна 2/2, Єрохова, Іваненко, Меркушева, Височина, Воскобойник, Шидивар.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0